تصویر ثابت

شرکت حمل و نقل ماهان ترانس - درباره ما

شرکت ماهان ترانس در امر حمل و نقل بین المللی و سراسری داخلی کالا جزو چند شرکت حمل و نقل توانمند کشورمان می باشد این شرکت با مالکیت 200 دستگاه کشنده و کانتینر یخچالی 40 فوتی با کسب مجوز دو پروانه فعالیت از وزارت راه و شهرسازی (سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور) در امر حمل و نقل جاده ای داخلی و بین المللی مشغول فعالیت می باشد.
شرکت ماهان ترانس یکی از شرکتهای هولدینگ مجموعه گروه ارجمندی می باشد که با علاقه خاص ریاست گروه جناب حاج آقا علی محمد ارجمندی برای توسعه کشاورزی و باغداری کشورمان و جلوگیری از زیانهای وارده به باغداران، کشاورزان و جمع آوری محصولات آنها از برداشت و نگهداری صحیح و سالم در تمام فصول و امکان دسترسی صادرکنندگان میوه و تره بار، با بیش از 6 دهه تجربه در خصوص میوه و تره بار و کالاهای سریع الفساد در کشورمان و کشورهای حوزه خلیج فارس تأسیس گردید.
با توجه به تجربه بسیار بالای بین المللی شروع به خرید کانتینرهای یخچالدار 40 فوتی جهت برداشت محصولات از زمین و حمل به سردخانه ها و محل سورتینگ و بسته بندی برای صادرات و مصرف داخلی پیشقدم شد و در این خصوص سرمایه گذاری و وقت زیادی صرف کرد.به عنوان اولین صادرکننده میوه و تره بار در کانتینرهای یخچالی و بوسیله کشتی به کشورهای خلیج فارس اقدام و با دادن ضررو زیان و کسب تجربه پایه گذار این نوع صادرات گردید یعنی در فصل تولید و برداشت از محل جمع آوری کالا و در غیرفصول از سردخانه های نگهدارنده میوه و تره بار این کار انجام می شود. این حرکت باعث افزایش ناوگان یخچالی و خرید کشنده برای حمل آنها از سال 1380 گردید و این امر تا سال 1387 ادامه و بخاطر قانونمند و توانمند نمودن ناوگان در سطح کشور و قرار گرفتن در چارجوب ضوابط و آئین نامه های وزارت راه و شهرسازی(سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای) نسبت به دریافت مجوز و پروانه فعالیت در سال 1387 در امر حمل و نقل بین المللی و داخلی سراسری کالا اقدام و به لطف خدا با خدمتگذاری به صادر کنندگان میوه و تره بار و جابجایی کالاهای سریع الفساد و ترانزیت کالا با رضایت صاحبان کالا مشغول انجام وظیفه بوده و می باشیم.

 

“Mahan Trans Company” with 60 years of experience, has been providing a domestic and international transportation service in Iran and to some overseas destinations. We operate a full range of freight forwarding services and customs brokerage facilities in Iran.
Our Modern dispatching, team of professional drivers, own fleet and our contractual partners we will organize and arrange On-Time service all over the world. Combination of road, sea and air transport, precise organization and favorable financial conditions allow us to get your shipment to the desired location quickly, safely and at an attractive price. We will regularly inform you about the status of your shipment.

 

اعضای هیئت مدیره شرکت حمل و نقل بین المللی و داخلی سراسری کالا:

مدیر عامل و عضو هیئت مدیره : جلیل شایقی

 

اهداف و چشم انداز:

در پرتو عنایات حضرت حق و با استعانت از پیشگاه قادر متعال و اتکال به ذات لایزال الهی اصولاً چنانچه مبنای حرکت بنگاههای اقتصادی در چارچوب برنامه ریزی و ترسیم هدفمندی منسجم باشد، می توان حصول ثمرات و بهره دهی آنرا نظاره گر بود بر همین اساس شرکت حمل و نقل بین المللی و داخلی ماهان ترانس که در حال دگرگونی و تحول است و در آینده نزدیک با دست زدن به اقداماتی نظیر نوسازی ناوگان و سبک سازی یخچالهای خود برای حمل بیشتر کالا، ایجاد بالندگی در اندیشه کار و کارورزی، پویا سازی محیط کار با نگاه ارزشی به نیروهای انسانی متخصص که در واقع یک سرمایه محسوب می شود اقدام خواهد نمود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

معرفی امکانات و توانایی ها:

1- دارا بودن پروانه فعالیت در امر حمل و نقل بین المللی از وزارت راه و شهرسازی
2- دارا بودن پروانه فعالیت در امر حمل و نقل داخلی کالا از وزارت راه و شهرسازی
3- دارا بودن پروانه فعالیت حمل و نقل توانمند (سراسری) کالا و امکان استفاده از مزایای آن در سطح کشور
4- حمل سریع کالا با توجه به میانگین سنی ناوگان
5- امکان دسترسی آسان و سریع صاحبان کالا به موقعیت ناوگان به صورت تصویری و نوشتاری در هر لحظه از زمان (GPS)

تنوع ناوگان:

1- تخصصی یخچالی 2- چادری 3- سواری بر 4- کفی
که قادر به حمل کلیه کالاهای مجاز بوسیله ناوگان بالا می باشیم.